HandyShower – co to właściwie jest?

Czym jest HandyShower?

HandyShower to wielofunkcyjne urządzenie 3-w-1, które możesz wykorzystać do mycia rąk, jako prysznic lub przenośny bidet. HandyShower pozwoli Ci na oszczędne wykorzystanie wody w każdych warunkach.

Jak to działa?

HandyShower spełnia wszystkie funkcje urządzeń łazienkowych. Jest lekki, łatwy w użyciu, a dzięki opatentowanemu systemowi samozamykającego się zaworu nie marnuje choćby jednej kropli wody.

Cztery wymienne końcówki umożliwiają naszemu urządzeniu pełnić funkcje prysznica, kranu, bidetu czy pojemnika na wodę. Wszystko w zależności od potrzeb użytkownika.

HandyShower wyposażony jest w dwulitrowy zbiornik na wodę – jeśli jednak ta pojemność nie jest wystarczająca w użytkowaniu – można go połączyć w bardzo łatwy sposób z innymi zbiornikami, dowolnie powiększając jego pojemność.

Niewielkie wymiary i prostota obsługi sprawiają, że urządzenie jest bardzo wygodne w użytkowaniu, na przykład w podróży lub podczas dłuższego pobytu na łonie natury. Co więcej, dzięki swojej niespotykanej wytrzymałości, gwarantowane jest jego długie użytkowanie.

Skąd pomysł?

Urządzenie powstało z myślą o krajach rozwijających się, w których panują trudne warunki sanitarne, a każda kropla wody jest na wagę złota. Wynalazek przyda się również wszystkim osobom, które lubią spędzać aktywnie czas w terenie: na campingach, festiwalach, obozach, w lesie i innych miejscach, gdzie nie ma bezpośredniego dostępu do sanitariatu. Dzięki HandyShower dostęp do wody możliwy jest nawet w warunkach ekstremalnych.

Co wyróżnia HandyShower?

Na rynku brakuje prostych, niedrogich urządzeń, które mogą spełniać funkcje łazienki w przypadku braku wody z sieci i braku prądu. HandyShower zapełnia tę lukę:

  • Dzięki specjalnemu, opatentowanemu mechanizmowi sterowania przepływ wody następuje jedynie w momencie, w którym chce tego użytkownik – gwarantuje to dużą oszczędność i wydajność.
  • Możliwość bezdotykowej obsługi wpływa natomiast na wysoką higieniczność i zmniejsza ryzyko kontaktu z wirusami i bakteriami.
  • Łatwo wymienne końcówki pozwalają zmienić HandyShower w umywalkę, prysznic lub bidet w sposób intuicyjny i błyskawiczny.
  • Lekka i kompaktowa konstrukcja sprawia, że urządzenie jest mobilne i zmieści się nawet do niewielkiego bagażu, więc można zabrać je ze sobą praktycznie wszędzie.

W praktyce HandyShower spełnia wszystkie funkcje urządzeń łazienkowych dzięki systemowi wymiennych końcówek, a innowacyjny zawór sterujący pozwala na dużą oszczędność wody. Całość, wraz ze zbiorniczkiem, mieści się w niewielkiej saszetce i waży nie więcej niż 0,5 kg, dzięki czemu jest łatwa w transporcie. Naszym celem jest to, żeby urządzenie było jeszcze lżejsze – wtedy będzie można je wysłać także w kosmos (co planujemy! :)).

Dla kogo powstał HandyShower?

Problem braku dostępu do wody sieciowej dotyczy głównie mieszkańców krajów rozwijających się, ale również turystów, outdoorowców, pielgrzymów, uczestników festiwali, osób pracujących w terenie, ofiar kataklizmów lub konfliktów zbrojnych. Jednak nie ograniczamy jego użycia tylko do tych odbiorców. Nasze urządzenie będzie wygodnym ułatwieniem życia także dla gospodyń domowych, surferów, ogrodników, rodzin, które często wyjeżdżają na kempingi, a nawet osób, które posiadają zwierzęta i chcą kąpać je w terenie. Dzięki wielofunkcyjnej budowie oraz uniwersalności użytkowania HandyShower odpowiada na potrzeby wszystkich osób, które potrzebują wody do codziennych czynności jak i podczas wyjątkowych sytuacji.

Top
Handyshower - Facebook Handyshower - Youtube